Menü Kapat

GEÇMİŞ DÖNEM YÖNETİM KURULLARI

2021-2022
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
BURAK GÜNER

SEKRETER

MERT AÇIKKOL

SAYMAN
BARIŞ ERDOST ÜRCAN

ÜYE
ÖMER KESİKLİ

ÜYE
SEVAL GÜR ÇETİN

ANA KOMİTELERİMİZ
VAKIF KOMİTESİ : GDG MURAT ÇELİK
ÜYELİK KOMİTESİ : GDB MURAT SEVİNÇ
KULÜP YÖNETİMİ KOMİTESİ : GDB HULUSİ GENCAY
HİZMETLER KOMİTESİ : SERHAD BİL
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : ESEN TOPAÇ

ALT KOMİTELERİMİZ
BÜLTEN & WEB SAYFASI KOMİTESİ : ASİL ERYILDIZ
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : ŞADİ GÜCÜM
GENÇLİK KOMİTESİ : HÜLYA GÜL
ROTARY BİLGİLERİ KOMİTESİ : GDG ÖMER TEZCAN
OCAKBAŞI KOMİTESİ : HÜLYA GÜL
İLETİŞİM KOMİTESİ : HALE EREL
ARŞİV KOMİTESİ : BERFİN SEYDAN


2011-2012
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
NEZİH BAYINDIR

GENEL SEKRETER
AYDONAT ATASEVER

SAYMAN
TURGAY AYDINLAR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
KULÜP YÖNETİMİ KOMİTESİ : BARIS ALTAY
HİZMETLER KOMİTESİ : SERHAD BİL
ÜYELİK KOMİTESİ : OKAN TEZCANLI
PROGRAM KOMİTESİ : BİNGÜR SÖNMEZ
VAKIF KOMİTESİ : ONUR BAYTOK
DÖNEM GOVERNORÜ : FATİH R. SARAÇOĞLU


2010-2011
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
ATEŞ YÜCEL

GENEL SEKRETER
BARIŞ ALTAY

SAYMAN
ERTUĞRUL TİFTİKÇİOĞLU

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
KULÜP YÖNETİMİ KOMİTESİ : KUTHAN TURHAN
HİZMETLER KOMİTESİ : OYA ÖZTAN PEKER
SERVICE PROJECTS : MUSTAFA YÜCEL
ÜYELİK KOMİTESİ : OYA ÖZTAN PEKER
PROGRAM KOMİTESİ : BİNGÜR SÖNMEZ
VAKIF KOMİTESİ : ÖMER KESİKLİ
DÖNEM GOVERNORÜ : AHMET KARA


2008 – 2009
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
ATES ÖZTAN

GENEL SEKRETER
ATES YÜCEL

SAYMAN
METİN TALUY

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : OYA ÖZTAN PEKER
SERVICE PROJECTS : BARIS ALTAY
ÜYELİK KOMİTESİ : OKAN TEZCANLI
PROGRAM KOMİTESİ : SAFAK ALPAY
VAKIF KOMİTESİ : NURİ PESKİRCİOĞLU
DÖNEM GOVERNORÜ : ÖMER KURAN


2007 – 2008
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
FİKRET BERKER

GENEL SEKRETER
ONUR BAYTOK

SAYMAN
FUAT KUÇANİ

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : NEZİH BAYINDIR
SERVICE PROJECTS : ATES ÖZTAN
ÜYELİK KOMİTESİ : HULUSİ GENÇAY
PROGRAM KOMİTESİ : ATES YÜCEL
VAKIF KOMİTESİ : HASAN H. MEMİK
DÖNEM GOVERNORÜ : TAHSİN TUĞRUL


2006 – 2007
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
HASAN SARAÇ

GENEL SEKRETER
İSMET GENÇER

SAYMAN
ORHAN ARANCI

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : ATES ÖZTAN
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : YUSUF BAHAR
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : FİKRET BERKER
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ İ : HASAN TOLUNAY
GENÇLİK KOMİTESİ : TURGAY AYDINLAR
DÖNEM GOVERNORÜ : MURAT ÇELİK


2005 – 2006
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
BEKİR GÖKBEN

GENEL SEKRETER
VEDAT EROL

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : ATİLLA TÜMER
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : ERTUĞRUL TİFTİKÇİOĞLU
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : HASAN SARAÇ
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : ATES YÜCEL
GENÇLİK KOMİTESİ : METİN TALUY
DÖNEM GOVERNORÜ : SEDAT ALTUNAY


2004 – 2005
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
HASAN DÖRTER

GENEL SEKRETER
NURİ PESKİRCİOĞLU

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : SEHA AKSÜ
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : KORAY KANTARCI
COMMUNITY SERCVICE İ : NEZİH BAYINDIR
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : METİN TALUY
GENÇLİK KOMİTESİ İ : VEDAT EROL
DÖNEM GOVERNORÜ: ATİLLA GÖNENLİ


2003 – 2004
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
AHMET ULUKUS

GENEL SEKRETER
ATES ÖZTAN

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : ALİ NEZİHİ BİLGE
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : İSMET GENCER
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : NEZİH BAYINDIR
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : ONUR BAYTOK
GENÇLİK KOMİTESİ : VEDAT EROL
DÖNEM GOVERNORÜ: HİTAY GÜNER


2002 – 2003
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
TANJU ARGUN

GENEL SEKRETER
HASAN DÖRTER

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : FİKRET BERKER
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : GÜNSELİ OCAKOĞLU
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : NEZİH BAYINDIR
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : ATES ÖZTAN
GENÇLİK KOMİTESİ : VEDAT EROL
DÖNEM GOVERNORÜ: ÇETİNKAYA APATAY


2001 – 2002
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
MUSTAFA KÖSE

GENEL SEKRETER
AHMET ULUKUS

SAYMAN
GÜVEN TANER

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : FİKRET BERKER
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : BEKİR GÖKBEN
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : SİRİN BERK
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : ATES ÖZTAN
GENÇLİK KOMİTESİ : HASAN DÖRTER
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: TİMUÇİN PEHLİVANLI
DÖNEM GOVERNORÜ: ENVER N. AYTAÇ


2000 – 2001
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
TİMUÇİN PEHLİVANLI

GENEL SEKRETER
URAL AYDINER

SAYMAN
GÜVEN TANER

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : MUSTAFA KÖSE
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : FİKRET BERKER
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : BEKİR GÖKBEN
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : NURİ PESKİRCİOĞLU
GENÇLİK KOMİTESİ : SELÇUK SUYABATMAZ
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: AHMET DEMİR
DÖNEM GOVERNORÜ: HATİCE SARİZİ


1999 – 2000
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
AHMET DEMİR

GENEL SEKRETER
MUHARREM KAZANCI

SAYMAN
MUSTAFA KÖSE

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : URAL AYDINER
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : HASAN TOLUNAY
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : ATES ÖZTAN
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : NURİ PESKİRCİOĞLU
GENÇLİK KOMİTESİ : ALTUĞ YILDIZTEKİN
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: HALİT GÜNDÜZ
DÖNEM GOVERNORÜ: GÜNES CİRE


1998 – 1999
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
HALİT GÜNDÜZ

GENEL SEKRETER
TİMUÇİN PEHLİVANLI

SAYMAN
FETTULLAH AÇIL

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : HULUSİ GENÇAY
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : ÖNDER KAYHAN
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : URAL AYDINER
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : BANU TESAL
GENÇLİK KOMİTESİ : İSMET GENÇER
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: RUŞEN YAYKIN
DÖNEM GOVERNORÜ: ERDOĞAN KOTAN


1997 – 1998
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
RUŞEN YAYKIN

GENEL SEKRETER
HASAN BALTAOĞLU

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : SELÇUK SUYABATMAZ
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : ADNAN AYBAR
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : HALİL SATICI
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : BANU TESAL
GENÇLİK KOMİTESİ : ALTUĞ YILDIZTEKİN
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: ALİ NEZİHİ BİLGE
DÖNEM GOVERNORÜ: SELAHATTİN UTKU


1996 – 1997
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
ALİ NEZİHİ BİLGE

GENEL SEKRETER
HALİT GÜNDÜZ

SAYMAN
ADNAN AYBAR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : ATİLLA AYTAÇ
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : LEVENT ÖZSOY
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : MUSTAFA KÖSE
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : ALTUĞ YILDIZTEKİN
GENÇLİK KOMİTESİ : MUHARREM KAZANCI
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: ATİLLA ILDAŞ
DÖNEM GOVERNORÜ: ORHAN KARUL


1995 – 1996
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
ATİLLA ILDAŞ

GENEL SEKRETER
RUŞEN YAYKIN

SAYMAN
ADNAN AYBAR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : YILMAZ TURHAN
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : TİMUÇİN PEHLİVANLI
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : KEMAL ÖZŞAHİN
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : HALİT GÜNDÜZ
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: HASAN HÜSEYİN MEMİK
GENÇLİK KOMİTESİ : LEVENT ÖZSOY
DÖNEM GOVERNORÜ: TURGUT GÖKYİĞİT


1994 – 1995
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
HASAN HÜSEYİN MEMİK

GENEL SEKRETER
ŞİRİN BERK

SAYMAN
ADNAN AYBAR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : RUŞEN YAYKIN
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : HASAN DÖRTER
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : TANKUT CENTEL
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : İSMAİL ÖZTÜRK
GENÇLİK KOMİTESİ : MURAT ÇELİK
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: AHMET DİKMEN
DÖNEM GOVERNORÜ: FİKRET EVLİYAGİL


1993 – 1994
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
AHMET DİKMEN

GENEL SEKRETER
TANJU ARGUN

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : ATEŞ YÜCEL
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : ATİLLA ILDAŞ
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : ŞİRİN BERK
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : TİMUÇİN PEHLİVANLI
GENÇLİK KOMİTESİ : HASAN DÖRTER
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: BÜLENT GÖNÇ
DÖNEM GOVERNORÜ: ERGÜN TÜRKER


1992 – 1993
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
BÜLENT GÖNÇ

GENEL SEKRETER
HASAN HÜSEYİN MEMİK

SAYMAN
MUSTAFA KÖSE

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : ŞİRİN BERK
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : TİMUÇİN PEHLİVANLI
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : AHMET ULUKUŞ
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : ATEŞ YÜCEL
GENÇLİK KOMİTESİ : GÜRBÜZ AKGÜN
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: FUAT KUÇANİ
DÖNEM GOVERNORÜ: FERİT BİREN


1991 – 1992
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
FUAT KUÇANİ

GENEL SEKRETER
ALTUĞ YILDIZTEKİN

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : HASAN HÜSEYİN MEMİK
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ: ATEŞ YÜCEL
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : AHMET DİKMEN
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : AHMET MEREY
GENÇLİK KOMİTESİ : HALİT GÜNDÜZ
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: ALPAY KANSAV
DÖNEM GOVERNORÜ: AYHAN ÜNLER


1990 – 1991
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
ALPAY KANSAV

GENEL SEKRETER
BÜLENT GÖNÇ

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : HASAN HÜSEYİN MEMİK
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : MUZAFFER AKSOY
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : ATİLA ILDAŞ
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : AHMET DİKMEN
GENÇLİK KOMİTESİ : HALİT GÜNDÜZ
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: ŞADİ GÜCÜM
DÖNEM GOVERNORÜ: ŞAHAP TARZİ


1989 – 1990
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
ŞADİ GÜCÜM

GENEL SEKRETER
ERDAL KARAMERCAN

SAYMAN
ATİLLA ILDAŞ

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : ALTUĞ YILDIZTEKİN
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : ÖMER KAYALIOĞLU
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : FUAT KUÇANİ
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : AHMET DİKMEN
GENÇLİK KOMİTESİ : İSMAİL ÖZTÜRK
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: HULUSİ GENÇAY
DÖNEM GOVERNORÜ: ALİ MÜDERRİSOĞLU


1988 – 1989
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
HULUSİ GENÇAY

GENEL SEKRETER
FUAT KUÇANİ

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : LİKO KAN
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : TANJU ARGUN
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : METİN ÇOBAN
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : BÜLENT GÖNÇ
GENÇLİK KOMİTESİ : YILMAZ TURHAN
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: OKAN TEZCANLI
DÖNEM GOVERNORÜ:ŞAHAP ÖZER


1987 – 1988
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
OKAN TEZCANLI

GENEL SEKRETER
ŞADİ GÜCÜM

SAYMAN
FUAT KUÇANİ

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : METİN ÇOBAN
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : ADNAN AYBAR
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : TANJU ARGUN
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : BÜLENT GÖNÇ
GENÇLİK KOMİTESİ : ŞÖLEN ARKUN
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: ADNAN ALPTEKİN
DÖNEM GOVERNORÜ: ÖRSÇELİK BALKAN


1986 – 1987
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
ADNAN ALPTEKİN

GENEL SEKRETER
AHMET DİKMEN

SAYMAN
FUAT KUÇANİ

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : METİN ÇOBAN
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : HULUSİ GENÇAY
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : BÜLENT GÖNÇ
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : ŞADİ GÜCÜM
GENÇLİK KOMİTESİ : KUBİLAY ARAL
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: MURAT ÇELİK
DÖNEM GOVERNORÜ: ÜNAL URAL


1985 – 1986
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN

MURAT ÇELİK

GENEL SEKRETER
AHMET DİKMEN

SAYMAN
FUAT KUÇANİ

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : HULUSİ GENÇAY
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : BİLGİN SÖNMEZ
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : OYTUN ATAUZ
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : ŞADİ GÜCÜM
GEÇMİŞ DÖNEM  BAŞKAN: BÜLENT ACAR
DÖNEM GOVERNORÜ : RAFET TANYILDIZ


1984 – 1985
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
BÜLENT ACAR

BAŞKAN VEKİLİ
OKAN TEZCANLI

GENEL SEKRETER
HULUSİ GENÇAY

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
HİZMETLER KOMİTESİ : ŞADİ GÜCÜM
HALKA İLİŞKİLER KOMİTESİ : ADNAN ALPTEKİN
MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ : HASAN SARAÇ
ULUSLARARASI HİZMETLER KOMİTESİ : ALPAY KANSAV
GEÇMİŞ DÖNEM BAŞKAN: MUSTAFA AĞAN
DÖNEM GOVERNORÜ: UĞUR YÜCE


1983 – 1984
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
MUSTAFA AĞAN

BAŞKAN VEKİLLERİ
BÜLENT GÖNÇ
OKAN TEZCANLI
ALPAY KANSAV

GENEL SEKRETER
HULUSİ GENÇAY

SAYMAN
AHMET DEMİR

ANA KOMİTE BAŞKANLARI
ÜYELİK KOMİTESİ: MURAT ÇELİK
ÜYE : ABDULLAH ÖZCEYLAN
BÖLGE GOVERNOR : SERBÜLENT BİNGÖL


1982 – 1983
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN
MUSTAFA AĞAN

BAŞKAN VEKİLİ
OKAN TEZCANLI

GENEL SEKRETER
HULUSİ GENÇAY

SAYMAN
AHMET DEMİR

KOMİTE ÜYELERİ
BÜLENT ACAR
ALPAY KANSAV
AHMET DEMİR
ABDULLAH ÖZCEYLAN

BÖLGE GOVERNOR : ÜNVER EĞRİKAVUK