Menü Kapat

IYILIGE BIR ADIM

2022 yılında  ikincisini düzenlediğimiz “ İyiliğe Bir Adım “ projemiz kapsamında, adımlarımızı DOSTEV & İZEV gençleri için attık.

Bağışlı bir yürüyüş olan projemizde elde edilen gelir ile DOSTEV derneğinin Bakırköy de bulunan DOWN CAFE birimine Cafe ekipmanlarını alarak, Cafenin açılmasını sağladık. Bu sayede birçok, farklı gelişen birey iş hayatında yerlerini alabilecek ve kazanç sağlayarak, topluma kazandırılacaklardır.

Projemizin 2. aşaması ise, yine elde edilen gelir ile, İZEV gençlerinin tasarlayıp piyasaya sunduğu, sosyal marka ürünlerinden biri olan KOZ Doğal Sabunlarının raflarda yerini almasını sağladık ve vakıf için bir gelir kaynagı yaratılmasına yardımcı olduk. Bu sayede İzev gençleri için ileriye dönük planlanan, yaşam köyü kurulması projesine destek olmanın huzurunu yaşıyoruz.

Ayrıca projemiz kapsamında elde edilen gelir ile , 3 ihtiyaç sahibi aileye, kira ve gıda desteğinde bulunulmuş ve Görele İlköğretim Okulu Fen Laboratuvarları projesine destek olunmuştur.

Projemizin kapanışında ise , Farklı gelişen bireyler ve aileleri, Rotaryen dostlarımız ve bağışçılarımızla birlikte, iyilik adımlarımızı; Atatürk Kent Ormanında hepbirlikte atarak gerçekleştirdik. Dostluğumuzu pekiştirdik. “ İyiliğe Bir Adım “ projemiz kapsamında maddi ve manevi destek veren, tüm gönül dostlarımıza şükranlarımızı sunarız.

2022 Yılı İyiliğe Bir Adım Proje Başkanı
Aysun AZAK

13
13
17
17
6
6
16
16
15
15
14
14
7
7
5
5
3
3
2
2
4
4
6
6
previous arrow
next arrow

İyilik adımlarını birlikte atalım diyerek çağrıda bulunuyoruz…

 Bu sene İZEV ile birlikte ADA’nın GÜNLÜĞÜ 2 kitabının basımı için ‘İyiliğe Bir Adım’ projesini başlatılmıştır.

İyiliğe bir adım atmak için sizde bize katkı sağlarak yardımda bulunabilirsiniz.