Menü Kapat

Başkanın Mektubu / ŞUBAT 2022

İSTANBUL ŞİŞLİ
ROTARY KULÜBÜ 2 ŞUBAT 2022

Değerli Şişli Rotary Üyeleri,

25 Ocak Salı Günü Dönem Guvernörümüz Gülperi Gürpınar Guvernör kulübümüzü ziyaret etmiş ve kulübümüzün dördüncü asamblesini başarı ile tamamlamış bulunmaktayız. Daha önceden bahsettiğim üzere Görele Ortaokulu fen laboratuvarı projemiz okulun başka bir okul ile birleştirilmesi sonucunda projeyi yapacağımız sınıfın dolması nedeni ile askıya almıştık. Ancak yaşanan son gelişmeler çerçevesinde okul yönetimi ilgili sınıfı fen laboratuvarı için boşaltabilme imkanını yaratmıştır. Bu nedenle projemiz tekrardan hayata geçmiştir. Projeyi gerçekleştirecek olan Serhad Bil dostumuz bu sorumluluğu aldığından dolayı tekrardan teşekkür ederiz.

Size buradan ihtiyacımız olan malzemelerin listesini paylaşmak istiyorum.

Değerli kulüp üyelerimizden ricam paylaşmış olduğum malzemeleri ücretsiz olarak veya düşük bir bedel ile karşılığı alabileceğimiz tanıdıklarınızı
bizimle paylaşmanızdır.

Bununla birlikte bu projeye çevrenizden maddi olarak destek vermek isteyen ve irtibatınız olan kişi veya kurumları bizimle paylaşmanız son derece hayatidir. Bu sayede ortaokulda okuyan çocuklarımıza daha iyi koşullarda eğitim almasını sağlamak için önemli bir katkımız olacaktır. Zamanımız kısıtlı olduğu için üyelerimizin acil desteği bu projeyi ayağa kaldırarak tamamlamamızı sağlayacaktır.

Daha önceden de belirttiğim üzere üyelerimizin salı günleri gerçekleşen kulüp toplantılarımıza daha yüksek bir katılım sağlanması, projelerimize ve etkinliklerimize daha çok üye ve aday üyemizin katılması kulübümüzün güçlenmesini ve uzun vadede ses getirecek projeler hayata geçirmesini sağlayacaktır.

Bu konuya herkesin gerekli hassasiyeti göstermesini rica ediyorum.

Rotaryen sevgi ve saygılarımla,
Burak GÜNER 2021-2022
Şişli Rotary Dönem Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir