Menü Kapat

Başkanın Mektubu / EKİM 2021

İSTANBUL ŞİŞLİ
ROTARY KULÜBÜ 2 EKİM 2021

Değerli Şişli Rotary Üyeleri,
Dönemimizin ilk üç ayını tamamlamış bulunuyoruz. Bu süre zarfında kulüp toplantılarına düzenli olarak katılımda bulunan, çalışmalara katılan, projelere destek veren üyelerimize teşekkür ederim. Bu ayki Başkan mektubunu geçen aylarda olduğu gibi uzun yazarak vaktinizi çok almak istemedim. Bu nedenle kulübümüzün enerji ve sinerjisini daha yukarı taşıyacak olan projelerimize sizin desteğinize olan ihtiyacımızı belirtmek isterim.

Hepimizin bildiği üzere siz değerli üyelerimizin hem toplantılara yoğun katılımı hem de projelerin içinde aktif olarak yer alması kulübümüzün bölgede ses getiren projeler hayat geçirebilmesi için
son derece önemlidir.

Bu nedenle tüm üyelerimizin projelerimize ne şekilde ve nasıl destek verecekleri konusunda (ister operasyonel olarak, ister kendi çevrelerini projelerimiz için aktive ederek sponsorluk sağlayarak, ister maddi imkan sağlayarak) ister proje sorumluları ile ister yönetim kurulumuz ile irtibata geçerek katkıda bulunmaları son derece önemlidir.

Bununla birlikte önümüzdeki aylarda aşılanmanın artması ile ayda bir toplantılarımızı yüz yüze yapmaya çalışarak kulüp içindeki sinerjinin artmasını sağlanmış olacağız. 2021-2022 dönemi içinde gerçekleştirilecek olan projeler daha önceki bültenlerimizde siz değerli üyelerimize duyurulmuştur.

Daha öncede belirttiğim üzere üyelerimizin salı günleri gerçekleşen Kulüp toplantılarımıza daha yüksek bir katılım sağlanması, projelerimize ve etkinliklerimize daha çok üye ve aday üyemizin katılması kulübümüzün güçlenmesini ve uzun vadede ses getirecek projeler hayata geçirmesini sağlayacaktır.

Bu konuya herkesin gerekli hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum.

Rotaryen sevgi ve saygılarımla,
Burak GÜNER
2021-2022 Şişli Rotary Dönem Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir