Menü Kapat

Başkanın Mektubu / KASIM 2021

İSTANBUL ŞİŞLİ
ROTARY KULÜBÜ 2 KASIM 2021

Değerli Şişli Rotary Üyeleri,
Kasım ayı ile birlikte aşılamaların çoğalması ve eski normallerimize dönebilmek için yüz yüze toplantılarımıza başlıyor olacağız.

Ekim ayında 2420. Bölge Üyelik komitesi adına Dostluk buluşmasını organize ettik. Uzun bir aradan sonra dostlarımız ile yüz yüze olmak ve hasret gidermek çok keyifliydi. Ayrıca aynı buluşmada Kosava’dan Rotaryen dostlarımızı aramızda görmek ve onları tanımak dostluk buluşmamızı renklendirmiştir. Bu dostluk buluşmalarına devam edeceğiz. Üyelerimizin daha yüksek katılımını bekliyoruz.

Bununla birlikte yaz ayı ve tatillerde olmamız nedeniyle ocakbaşı toplantılarını başlayamamıştık. Kasım ayı ile birlikte daha önceden duyurmuş olduğumuz ocakbaşı gruplarına bağlı kalarak toplantılara başlanması son derece önemlidir.

Bu konuda üyelerimizin göstereceği hassasiyete şimdiden teşekkür ederim. Ocakbaşı toplantılarımız üyelerimizin birbiri ile kaynaşması ve yeni proje fikirlerinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ocakbaşı toplantıları için isteyen üyelerimiz Perpa’da bulunan ofisimizi de kullanabilirler.

Daha öncede belirttiğim üzere üyelerimizin salı günleri gerçekleşen Kulüp toplantılarımıza daha yüksek bir katılım sağlanması, projelerimize ve etkinliklerimize daha çok üye ve aday üyemizin katılması kulübümüzün güçlenmesini ve uzun vadede ses getirecek projeler hayata geçirmesini sağlayacaktır.

Bu konuya herkesin gerekli hassasiyeti göstermesini rica ediyorum.

Rotaryen sevgi ve saygılarımla,
Burak GÜNER
2021-2022 Şişli Rotary Dönem Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir